בנייני העיר הלבנה

חברת בנייני העיר הלבנה הוקמה לפני 15 שנה ע"י איציק בן שהם ורו"ח גיל חכם. בתחילת דרכה התמחתה החברה בטיפול בבניינים לשימור בתל אביב וכיום עוסקת החברה בעיקר בהתחדשות עירונית  במסלול של בניה חדשה במקום הבניינים הקיימים.
החזון של החברה הוא חידוש פניה של העיר תל אביב דרך יזמות מקצועית, יצירתית ואיכותית, בשיתוף מלא ופורה עם בעלי הנכסים בבניינים. מהיום הראשון להקמתה, פועלת החברה אך ורק בתל אביב תוך פיתוח התמחות בצרכים הייחודיים האופייניים לדיירי העיר ובסגנון התכנוני האופייני לה.
פרויקטים של התחדשות עירונית מחייבים הפגנת רגישות יתרה לדרישות בעלי הדירות, שכן אלו נובעות מהחיבור שלהם אל הבית בו הם גרים, אל תנאי המגורים ואל הרגלי החיים הקיימים אותם הם מבקשים לשמר.מסיבה זו, הוקמה מחלקת ליווי דיירים שתומכת בכל דייר באופן פרטני בתהליך של פינוי הדירה, מסייעת עם היבטים לוגיסטיים כגון הובלה, אריזה וכמו כן מציאת דירה חלופית לדיירים מבוגרים.
מחלקה נוספת היא מחלקת תכנון שבראשה עומד סמנכ"ל תכנון ובה גם אדריכלים בכירים עם ניסיון רב בתל אביב.  מחלקה זו מטפלת בבדיקת התכנות הפרויקטים  ובתכנון דירות הדיירים באופן פרטני וזאת בנוסף לעיצוב ותכנון כללי של הפרויקטים  ע"י משרדו של האדריכל גידי בר אוריין, בין המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב. 

לפרטים נוספים>>

 

כל הכתבות

לערוץ 90 שניות לחץ כאן>>