מתי בפעם האחרונה בחנתם אם לוח החשמל בארגון מנצל את מלוא הפוטנציאל שלו?

לוח החשמל הוא לב כל תשתיות החשמל והתקשורת במבנים תעשייתיים או ציבורים, לכן יותר ויותר ארגונים בוחרים לעבור ללוח חשמל חכם שמאפשר לאסוף ולנתח מידע, לשפר ביצועים, ולחסוך בעלויות

פיליפ ברמי, מנכ"ל | שניידר אלקטריק בישראל

עידן ה-IOT מקדם שתי מטרות עיקריות: הראשונה, איסוף מידע בזמן אמת שמטרתו ניטור וניהול נכון של מערכות. השנייה, חסכון, התייעלות אנרגטית ואופטימיזציה של התחזוקה. היכן נפגשות מטרות אלו? תכירו את ה-SMART PANEL, הדור הבא ללוחות חשמל.
למעשה, לוח החשמל הוא לב כל תשתיות החשמל והתקשורת במבנים תעשייתיים או ציבורים. נכון להיום, בקרת מרבית לוחות החשמל בארץ מתבצעת באמצעות מודד אחד המותקן על המפסק הראשי בלבד. לשם ההשוואה, ה- SMART PANEL, מודד את כל המפסקים בלוח החשמל.בנוסף, כל מפסק הוא 'חכם' בפני עצמו ומאפשר לקבל מספר רב של נתונים לניהול נכון של אנרגיה בארגון. מדידה של כל המפסקים בלוח מאפשרת שליחה של התראות בזמן אמת על עומסים ותקלות ותשפר את אחזקת המבנה.
ההתממשקות של המערכת החשמלית עם תוכנה ייעודית שזמינה במחשבים, טאבלטים וסמארטפונים הופכת את הפתרון ל-IOT אמיתי, הזמין בכל מקום ובכל זמן. כזה שמאפשר לאסוף ולנתח מידע, לשפר ביצועים, לחסוך בעלויות ופשוט לעשות יותר עם האנרגיה שאתם צורכים.
 

לערוץ 90 שניות לחץ כאן>>